W jakim celu powstała marka?

Marka Single Symbol powstała po to, aby pomagać osobom otwartym na nowe znajomości przełamywać bariery komunikacyjne.

Według statystyk w Polsce mieszka obecnie ok. 8 mln singli, z czego aż 40% aktywnie szuka partnera na portalach randkowych.

Single Symbol to Twój znak rozpoznawczy w realnym życiu. Sposób na zakomunikowanie światu gotowości do poznawania nowych osób bez użycia słów.

Miłość, przyjaźń czy może zwykła znajomość? Dzięki Single Symbol poznasz osoby, które tak jak Ty wiodą życie singla i znajdziesz dokładnie to, czego szukasz!

Jak powstała marka?

Single Symbol to marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby współczesnych singli. Wiemy, jak ciężko jest poznać kogoś w dzisiejszych czasach. Dlatego chcemy ułatwić Ci to zadanie!

Pomysł na stworzenie symbolu singla narodził się stosunkowo niedawno. Magda, pomysłodawczyni marki była z przyjacielem w restauracji, gdy nagle wpadł jej w oko pewien mężczyzna. Nieznajomy co rusz spoglądał w stronę Magdy, ale bał się do niej podejść, ponieważ myślał, że jest na randce z chłopakiem.

Magda długo rozmyślała o tej sytuacji i postanowiła porozmawiać o niej z koleżanką. To właśnie wtedy wpadła na pomysł powołania do życia symbolu singla.

W Single Symbol wierzymy, że każda osoba zasługuje na miłość i przyjaźń. Nasza marka powstała z pasji do łączenia ludzi. Single Symbol otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości. Tylko od Ciebie zależy czy i jak je wykorzystasz do zmiany swojego życia na lepsze.

Noś symbol singla i daj się zauważyć innym. Dzięki Single Symbol wszystko jest możliwe!

Poznaj nasze wartości

Czym kieruje się marka Single Symbol?

Otwartość i akceptacjaSingle Symbol to znak, który pozwala ludziom wyrazić gotowość do nawiązywania nowych znajomości bez obaw o odrzucenie. To symbol otwartości na nowe relacje i akceptacji innych osób.

Łączenie ludzi – Single Symbol jest ustalonym znakiem łączącym osoby, które mają podobne intencje w nawiązywaniu relacji. Umożliwia identyfikację tych, którzy również są otwarci na poznawanie nowych ludzi.

Pozytywna społeczność – Użytkownicy Single Symbol tworzą społeczność, która wspiera się nawzajem w procesie nawiązywania relacji. To znak, dzięki któremu ludzie mogą dzielić się doświadczeniami i wspólnie rozwijać umiejętność budowania relacji.

ikony-03 Single Symbol
Miłość, przyjaźń, zmiana, poznawanie, rozwój, szczęście Single Symbol

Nasze historie

Historia Joanny

Joanna zawsze była osobą pełną energii, która swoim szerokim uśmiechem zarażała innych. Jednak jej pewność siebie znikała w obliczu nieznanego, szczególnie w sytuacjach towarzyskich. Każda próba nawiązania rozmowy z obcą osobą wydawała się być górą nie do zdobycia, a w głowie nieustannie kłębiły jej się myśli napawające niepewnością. Wszystko zmieniło się, gdy pewnego dnia odkryła Single Symbol. To była rewolucja w jej życiu. Spacerując po ulicy w koszulce z widocznym znakiem Single Symbol, wiedziała już, że znalazła klucz do nawiązywania nowych znajomości. Gdy przechodziła obok kawiarni, jej wzrok spotkał się z uśmiechem mężczyzny siedzącego przy oknie. Miała pewność – to ten właściwy moment. Weszła do środka i rozpoczęła rozmowę, wiedząc, że Single Symbol uczyni ten krok naturalnym. Rozmowa płynęła, a cała niepewność i zakłopotanie gdzieś wyparowały. Wkrótce umówili się na kawę, a Single Symbol stał się nie tylko symbolem otwartości, ale także początkiem pięknej relacji.

Historia Natana

Miejskie parki zawsze wydawały się Natanowi miejscami tętniącymi życiem. Uwielbiał obserwować ludzi i ich zachowanie, jednak jego skromność często stawiała mu bariery w nawiązywaniu kontaktów. Pewnego dnia, przeglądając Internet w drodze do pracy, natknął się na opis Single Symbol. To było coś, co  odmieniło jego spojrzenie na relacje międzyludzkie. Zdecydował się zamówić przypinkę i zaczął nosić ją codziennie – to było dokładnie to, czego potrzebował! Pewnego słonecznego popołudnia, biegając w swoim ulubionym parku, jego wzrok spotkał się z uśmiechem innej osoby noszącej ten sam symbol. To był znak! Zaczęli rozmawiać, opowiadać sobie o swoich pasjach i planach. Wszystko to za sprawą Single Symbol, który pomógł wykonać pierwszy krok. Teraz każdy park stał się potencjalnym miejscem spotkania z kimś nowym, a Natan odkrył nową pewność siebie w nawiązywaniu kontaktów, dzięki temu małemu, ale potężnemu symbolowi.

Odkrycie Single Symbol dla wielu osób stało się przełomową chwilą, która pozwoliła im pokonać bariery i odważnie nawiązywać nowe znajomości, niezależnie od kontekstu, czy intencji.

Różne sytuacje, różni ludzie, różne akcesoria, ale Single Symbol jest zawsze ten sam!

Kto stoi za marką?

Poznaj historię twórcy marki

Cześć! Mam na imię Magda i mam 39 lat. 

Pozwól, że opowiem Ci moją historię.

W swoim życiu byłam w kilku relacjach, ale na dłuższą metę nic z tego nie wychodziło. Co prawda, nigdy nie zamykałam się na inne osoby, więc zawsze wokół mnie było mnóstwo znajomych.

Realizując swoje pasje, do których należą jazda na rowerze i motocyklu, oprócz koleżanek towarzyszyli mi również koledzy. Jednak spędzając cały wolny czas w gronie przyjaciół w pewien sposób nie dawałam sobie szansy na poznanie nikogo nowego, kogoś z zewnątrz.

Pomyślałam wtedy, że wspaniale byłoby mieć symbol, który określałby otwartość i chęć na poznanie innych osób. Znak, który dawałby znać otoczeniu, że jestem chętna i gotowa poznawać nowych ludzi. Symbol, który mówiłby I’m ready for a new!

Tak właśnie powstał pomysł na stworzenie symbolu singla – Single Symbol.

Jestem bardzo wdzięczna, że mogę podzielić się tą historią z Tobą i mam nadzieję, że Single Symbol pomoże Ci w znalezieniu miłości, przyjaciół czy nowych znajomych!

Twórca marki Single Symbol

Skorzystaj z porad naszych specjalistów:

Porady dla singli - Rozwój osobisty

Jak radzić sobie z poczuciem samotności?

Dowiedz się, jak media społecznościowe i nowe [...]

Związki i relacje

Czy związek na odległość ma sens?

Dowiedz się, jak media społecznościowe i nowe [...]

Porady dla singli - Rozwój osobisty

Czym jest potrzeba miłości?

Dowiedz się, jak media społecznościowe i nowe [...]

Związki i relacje

Jak przetrwać kryzys w związku? Praktyczne porady

Dowiedz się, jak media społecznościowe i nowe [...]

Porady dla singli - Rozwój osobisty

Czym jest lęk przed bliskością i jak sobie z nim radzić?

Dowiedz się, jak media społecznościowe i nowe [...]

Porady dla singli - Rozwój osobisty

7 pomysłów na udaną i wyjątkową randkę

Dowiedz się, jak media społecznościowe i nowe [...]

Związki i relacje

5 pomysłów na romantyczne wakacje we dwoje

Dowiedz się, jak media społecznościowe i nowe [...]

Porady dla singli - Rozwój osobisty

Prezent dla Singla – jaki wybrać?

Dowiedz się, jak media społecznościowe i nowe [...]